HomeFractie

Fractie

N.M. (Nico) van der  Poel
N.M. (Nico) van der Poel raadslid, fractievoorzitter nico.van.der.poel@ede.nl

Portefeuilles
algemene zaken, financiƫn en economie

A. (Arnold) Versteeg
A. (Arnold) Versteeg raadslid, vice-fractievoorzitter arnold.versteeg@ede.nl

Portefeuilles
onderwijs en jeugdzorg

E. (Evert) Jansen
E. (Evert) Jansen raadslid, fractiesecretaris evert.jansen@ede.nl

Portefeuilles
ruimtelijke ontwikkeling

G.W. (Gerrit) Flier
G.W. (Gerrit) Flier raadslid gerrit.flier@ede.nl

Portefeuilles
financiƫn, WFC en duurzaamheid

T.E. (Theo) Folmer
T.E. (Theo) Folmer raadslid theo.folmer@ede.nl

Portefeuilles
ruimtelijke ontwikkeling en landbouw

P. (Pieter) Kool
P. (Pieter) Kool raadslid pieter.kool@ede.nl

Portefeuilles
verkeer, cultuur, sport en milieu

C.H. (Kees) van Wolfswinkel
C.H. (Kees) van Wolfswinkel raadslid kees.van.wolfswinkel@ede.nl

Portefeuilles
sociaal domein

G.H. (Gerrit) Heij
G.H. (Gerrit) Heij fractievolger gerrit.heij@ede.nl

Portefeuilles
sociaal domein en onderwijs

E.W. (Bert) van Roekel
E.W. (Bert) van Roekel fractievolger bert.van.roekel@ede.nl

Portefeuilles
sociaal domein en ruimtelijke ontwikkeling

W. (Wilhelm) Doeleman
W. (Wilhelm) Doeleman fractiesecretaris wilhelm.doeleman@ede.nl