HomeFractie

Fractie

N.M. (Nico) van der  Poel
N.M. (Nico) van der Poel raadslid, fractievoorzitter nico.van.der.poel@ede.nl

Portefeuilles
algemene zaken, presidium, financiƫn

A. (Arnold) Versteeg
A. (Arnold) Versteeg raadslid, vice-fractievoorzitter arnold.versteeg@ede.nl

Portefeuilles
onderwijs, jeugdzorg, asielzaken, Euregio Rijn-Waal, vice-voorzitter gemeenteraad

E. (Evert) Jansen
E. (Evert) Jansen raadslid, fractiesecretaris evert.jansen@ede.nl

Portefeuilles
ruimtelijke ontwikkeling

G.W. (Gerrit) Flier
G.W. (Gerrit) Flier raadslid gerrit.flier@ede.nl

Portefeuilles
financiƫn, parkeren, duurzaamheid

T.E. (Theo) Folmer
T.E. (Theo) Folmer raadslid theo.folmer@ede.nl

Portefeuilles
ruimtelijke ontwikkeling, agrarisch buitengebied, landbouw

P. (Pieter) Kool
P. (Pieter) Kool raadslid pieter.kool@ede.nl

Portefeuilles
begraafplaatsen, milieu, groenbeheer

C.H. (Kees) van Wolfswinkel
C.H. (Kees) van Wolfswinkel raadslid kees.van.wolfswinkel@ede.nl

Portefeuilles
sociaal domein

G.H. (Gerrit) Heij
G.H. (Gerrit) Heij fractievolger gerrit.heij@ede.nl

Portefeuilles
sociaal domein, onderwijs, begraafplaatsen

G. (Gerrit) Jansen
G. (Gerrit) Jansen fractievolger gerrit.jansen@ede.nl

Portefeuilles
huisvesting, maatschappelijk vastgoed

J.R. (Ralph) van Rees
J.R. (Ralph) van Rees fractiesecretaris ralph.van.rees@ede.nl